No keď to fakt niekoho bude zaujímať, tak s tým nemám problém...Tých 70% je za niečo vyše mesiac, tak dúfam, že to tak aj vydrží...
No keď to fakt niekoho bude zaujímať, tak s tým nemám problém...Tých 70% je za niečo vyše mesiac, tak dúfam, že to tak aj vydrží...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |