dharmabum: Jj, je to prave tezka otazka nad kterou si uz nakou dobu lamu hlavu, tedka v posledni dobe se mi dari hlavne v KHL a nasi 1. lize, tak prave premyslim, jesli se mam specializovat jen na ne, nebo je to jen naka haluz a mam raci sledovat a sazet aj ostanti ligy, de hlavne o to, ze kdyz sazis tak nak cely sport jak ty rikas, tak mas porad na co sazet, ale kdyz treba jen 1-2 ligy, tak kolikrat 1-2 dny nemas co sazet... btw uz se taky tesim az zacne NHL :P







Odpověď s citací