Zdar, neviem, ci ti to pomoze, ale ja "obchodujem" na Betfair tak, ze ked ma nejaky zapas zaujme (popripade
ho opisem z nejakej stranky, kt. mam uz okukanu)

Urcim si kurz, kt. je podla mna "value" a necham na trh, ci mi ho prijme. Ak nie, nevadi. V drvivej vacsine ale ano. Niekedy potom dorovnam, niekedy nie. V pripade ze vidim, ze moj zapas ide do "aleluja" tak dam lay na minimalizovanie straty. Toto mozem denne opakovat xyz-krat..Cize obrazne povedane = ja si value tvorim..

A je pri tom uplne jedno, v kolkych sportoch a ligach sa vyznam. Len treba mat schopnost predvidat vyvoj trhu..

Zatial som spokojny, bank sice pomaly, ale plynule rastie.
Tak drzim palce