Někeří tu máte programy, co sledujou pohyby kurzů, ne? Já se v tom prd vyznám.
Samotnýho by mě zajímalo, jestli jsem blázen.![]()
Někeří tu máte programy, co sledujou pohyby kurzů, ne? Já se v tom prd vyznám.
Samotnýho by mě zajímalo, jestli jsem blázen.![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |