ty jsi vložil obrazek jako přílohu
já udělal screen a nechal ho uploaudovat na ImageShack, vložil link a dal Img
...takhle to tady vždycky šlo.
ty jsi vložil obrazek jako přílohu
já udělal screen a nechal ho uploaudovat na ImageShack, vložil link a dal Img
...takhle to tady vždycky šlo.
sledování props tě naučí lépe číst hru
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |