Citace Původně odeslal kiri
tak som to vsadil len za 5EUR, aby som mal vela stavok a nevyzeral ako nejaky sharper, co si navybera len to najlepsie.
tak to na sebe zbytecne upozornujes. kdyz se ti zacnou hrabat v uctu kvuli reklamaci, vetsinou je pruser.
Jinak Bwin se chapat neda. Moje posledni sazka u nich byla kdyz sem sazel asi pred 2ma lety formule-2 sazky-vyhraje zavod a skonci do druheho mista. No jezdec skoncil 2. a oni mi stornovali pouze druhou sazku a prvni (prohranou) nechali...