tak to na sebe zbytecne upozornujes. kdyz se ti zacnou hrabat v uctu kvuli reklamaci, vetsinou je pruser.Původně odeslal kiri
Jinak Bwin se chapat neda. Moje posledni sazka u nich byla kdyz sem sazel asi pred 2ma lety formule-2 sazky-vyhraje zavod a skonci do druheho mista. No jezdec skoncil 2. a oni mi stornovali pouze druhou sazku a prvni (prohranou) nechali...








Odpověď s citací