jestli si dobre pamatuju, tak zrovna fortuna mela na avatar nejhorsi kurzy z ceskych SK


Vetsine zakazniku cesky kamenek je tohle docela jedno.



kdyz sazi za 75 koliku, tak by se na nabidku ostatnich SK podivat mel
No to nevykladej me Vime vsichni jaci zakaznici krmi kamenky nehlede na vysi sazek.