tak teda rozdil je ze neni tech 10E za vedeni karty u VIP a 1.75% ma VIP za prevod na jinou menu
naopak ten poplatek 1.8E patrne zustava i pro VIP a nevraci se (co mi vratili v minulem mesici, to netusim)
nebo se nekomu z VIP vratil ten poplatek za vyber?








Odpověď s citací