VIP myslím nemá těch 10 eur za vedení,nebo si alespon nevzpomínám,no prostě limity jsou jaký jsou,ale nepustí tě to do mínusu,takže jestli budeš mít na učtu 500 a budeš chtít zaplatit kartou 600 nepustí tě to,ale to je snad jasný