VIP myslím nemá těch 10 eur za vedení,nebo si alespon nevzpomínám,no prostě limity jsou jaký jsou,ale nepustí tě to do mínusu,takže jestli budeš mít na učtu 500 a budeš chtít zaplatit kartou 600 nepustí tě to,ale to je snad jasný![]()
VIP myslím nemá těch 10 eur za vedení,nebo si alespon nevzpomínám,no prostě limity jsou jaký jsou,ale nepustí tě to do mínusu,takže jestli budeš mít na učtu 500 a budeš chtít zaplatit kartou 600 nepustí tě to,ale to je snad jasný![]()
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |