Překonvertovat PHPBB3 do vBulletin by nemělo být těžké, vBulletin má na to přímo nástroje (vždyť je to jen import/export SQL). Jen na to mít trochu času a vůle![]()
Překonvertovat PHPBB3 do vBulletin by nemělo být těžké, vBulletin má na to přímo nástroje (vždyť je to jen import/export SQL). Jen na to mít trochu času a vůle![]()
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |