pekne rozpisane zapasy , dufam ze ta hertha zabere !ak sa chcu zachranit tak taketo zapasy musia vyhravat
pekne rozpisane zapasy , dufam ze ta hertha zabere !ak sa chcu zachranit tak taketo zapasy musia vyhravat
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |