Abych to shrnul: z mého subjektivního pohledu nemusí být dnes špatná strategie něco ve smyslu ze 6 zápasů vybrat 3 Undery. Kurzy pravda nic moc, ale pokud to člověk trefí 2W-1L, tak ho to nemusí až tak trápit. Už se těším na situaci až z těch 6 zápasů vyleze 5 OvarůTo by tak odpovídalo tomu všemu co jsem sem napsal v poslední době. A celkově nejsem momentálně v situaci, že bych chtěl házel nějaká moudra. V nějakém zanedbatelném + jsem, ale na staré časy momentálně můžu jenom vzpomínat.
A nakonec je čas se porozhlídnout v nabitém dni i po nějakých jiných sázkových příležitostech, kde jsou potencionálně měkčí lajny než na provařené Bundeslize![]()
Tak GL všem a speciálně Koemanovi přeju šťastnou volbu, ať vynaložené úsilí nese své ovoce.








Odpověď s citací