Je vidět pár věcí a to co je jediný důležitý podle mě a to osobní fer postoj sám k sobě tu nikoho nezajímá,a všichni jsou dobráci co by se pro druhý rozkrájeli aby si pohladili dušičku
Marte jen jsi potvrdil moje slova z předchozího příspěvku o sebemanipulaci.Nezapomen na to co jsem napsal na závěr,že za všechno se platí.Ted ti to možná přijde naprosto směšný a nehodláš vůbec reagovat a zamejšlet se nad tím,ale jseš chytrej chlap a časem ti to třeba dojde,Měl bys o tom vědět,že částečně a záměrně obelháváš lidi ,abys na tom vydělal a při každý příležitosti to sám sobě i ostatním přiznat,ikdyž děláš určitě i spousty užitečnýho,když si tohle omlouváš což jsi udělal nahoře,startuješ ve svý hlavě domino efekt kterej vede do totální prdele.Ale nic si z toho nedělej 95% společnosti je na tom stejně.

Jinak s touhle debatou a mojím monologem v ní končím,protože začíná přecházet do osobní roviny a vytrácí se smysl.