Původně odeslal 1
No, uvidime, snad sa mi podari vyhrat aspon pobocku.
Cakam posledny zapas ( v 3-ako - davam vynimocne - vcera len kvoli "nahananiu bodov"),
ktory uz vychadza / vyjde.
Ak by nikto v pobocke uz (za Nedelu 31.01.2010) nic nechytil - budem 1. Uvidime rano, ked bude na ich
webe vysvietene konecne poradie ...
Ked som zacal, po par dnoch som bol: 9., 7., 5., 3., atd. ...








Odpověď s citací