Citace Původně odeslal 1
"Nebude to take lahke, draha"... , ako spieva Richard Muller v jednej piesni...


Dal som si s tym tu pracu (ano, viem, ze za 3 dni to bude na webe , oficialne

vysledky ) a rucne som priblizne spocital (to by len blazon pocital ), kde sa

asi "vyskytujem". Zial, vyslo mi, niekde okolo miesta 550 . Tych 14 dni (zacal som

az v polovici mesiaca) bude sakra chybat.

Uz len 3 dni - pokusim sa este par miest poskocit... . Aspon k 400.


No, uvidime, snad sa mi podari vyhrat aspon pobocku.

Cakam posledny zapas ( v 3-ako - davam vynimocne - vcera len kvoli "nahananiu bodov"),

ktory uz vychadza / vyjde .

Ak by nikto v pobocke uz (za Nedelu 31.01.2010) nic nechytil - budem 1. Uvidime rano, ked bude na ich

webe vysvietene konecne poradie ...

Ked som zacal, po par dnoch som bol: 9., 7., 5., 3., atd. ...