Původně odeslal Gigi
Ja bych nerad kecal, jelikoz u ceskych spolecnosti moc nevsazim a techto soutezi se jiz vubec nezucastnuji. Jedine vsak co mi napada, je to ze ty body nahrali v kombinatorech. On si vsadi nejaky maxikombinator, kde ma spoustu skupin a vsadi to treba kazdou skupinu po 1kc. No a ty kursy, ktere trefi se scitaji a i kdyz je nakonec treba v minusu (vzhledem k velkemu poctu kombinaci), tak ty body diky tomu velkemu mnozstvi nejake nahraje.Původně odeslal Gigi







Odpověď s citací