"Nebude to take lahke, draha"... , ako spieva Richard Muller v jednej piesni...


Dal som si s tym tu pracu (ano, viem, ze za 3 dni to bude na webe , oficialne

vysledky ) a rucne som priblizne spocital (to by len blazon pocital ), kde sa

asi "vyskytujem". Zial, vyslo mi, niekde okolo miesta 550 . Tych 14 dni (zacal som

az v polovici mesiaca) bude sakra chybat.

Uz len 3 dni - pokusim sa este par miest poskocit... . Aspon k 400.