Myslim, ze u vetsich turnaju byl maxbet kolem 30k czk. Pokud nechces radove jine limity tak by melo jit vsadit opakovane- nezkousel jsem. Nebo zkusit BF pokud moc neosekava kurzy.
Myslim, ze u vetsich turnaju byl maxbet kolem 30k czk. Pokud nechces radove jine limity tak by melo jit vsadit opakovane- nezkousel jsem. Nebo zkusit BF pokud moc neosekava kurzy.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |