Já mám na sráčské ligy limit 140 USD a měl jsem 70 USD.. Ale řekl bych , že už jsem to jednou měl a furt se mi to mění dle okluzních front...
Já mám na sráčské ligy limit 140 USD a měl jsem 70 USD.. Ale řekl bych , že už jsem to jednou měl a furt se mi to mění dle okluzních front...
Všichni se tam sejdem...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |