U mě beze změny. Takže bych řek že je akorát zkrouhli na těch účtech, kde byli navýšené. Aby měli všichni stejný.
U mě beze změny. Takže bych řek že je akorát zkrouhli na těch účtech, kde byli navýšené. Aby měli všichni stejný.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |