Voeja prave nemlaskal moc nahlas. A lepsi vrabec v hrsti nez... znate to.. Jen je tezke odhadnout tu spravnou hranici a navic je to kolikrat lakave dojit dokud mam prazdne hrnce. Myslim si, ze to pujde do ztracena. Sanci maji minimalni u soudu..
Voeja prave nemlaskal moc nahlas. A lepsi vrabec v hrsti nez... znate to.. Jen je tezke odhadnout tu spravnou hranici a navic je to kolikrat lakave dojit dokud mam prazdne hrnce. Myslim si, ze to pujde do ztracena. Sanci maji minimalni u soudu..
Všichni se tam sejdem...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |