to jsem sledoval primo na stadionu, doted to nechapu. Co te primelo k sazce na nas?Původně odeslal Orbital
to jsem sledoval primo na stadionu, doted to nechapu. Co te primelo k sazce na nas?Původně odeslal Orbital
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |