nejvetsi sok pro me byl, kdyz jsem v mych zacatcich (s omezenym bankem) arboval livko na expektu. Pak spokojene odesel pryc a po navratu koukal a na expektu sazky zruseny a na BF prohra. Ze pry meli na expektu technicke potize s upravou kurzu. je pravda, ze tam trochu litali. Ale technicke potize prisly spis az pozdejc-to jim padaly stranky








Odpověď s citací