Pěkne Emir,stačilo se jen odlepit od těch kurzů 1,85 co ?Ikdyž si to nepřipustíš a vzorek je ještě příliš malý,stejně bych si vsadil že v tom je prostě zakopaný pes .Gl a jen tak dál
Pěkne Emir,stačilo se jen odlepit od těch kurzů 1,85 co ?Ikdyž si to nepřipustíš a vzorek je ještě příliš malý,stejně bych si vsadil že v tom je prostě zakopaný pes .Gl a jen tak dál
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |