Tak Detroit tahal celý zápas za kratší konec... Bohužel KO .. Phoenix mi vyšel , ale v livku pře founjsem zkoušel ještě něco na middle, ale písty dvěma trojkama nechtěli , abych se zaradoval... , takže tam ten zisk nestojí za to... Včera prostě minus
![]()







Odpověď s citací