Vidim, ze mate viac rozumu, nez ja, ze tam nehrate...
Poslal som tam (po niekolkych rokoch neaktivity u nich, snad 5-6 ?)nieco malo a ti kreteni si normalne strhli 2 % z vlozenej sumy !
To sa mi este nikde nestalo. Neslychane...![]()
Ked som im napisal, toto odpovedali:
"Dear Sir,
thank you for your e-mail.
Please note that a 2% processing fee will be charged on all Moneybookers deposits and payouts, in order to cover administrative costs.
Kind regards,
Emanuel Keks
Service Team"








Odpověď s citací