Davydenka nedávam...........skôr Stachovského......aj keď teda ma štve, že šukal Cibulkovú.....čo ju má čo nejaký Rus ?
Davydenka nedávam...........skôr Stachovského......aj keď teda ma štve, že šukal Cibulkovú.....čo ju má čo nejaký Rus ?
Jsou chvíle v životě lidském, že by se z toho i hovado zbláznilo.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |