nechcem byť hrubý k športálu, ale vy chcete radiť stávkarom a ked si normálny človek prečíta váš prvý príspevok o stávkovaní (čo som urobil - dokonca len istú časť) tak je jasné, že od poriadneho stávkovania máte ešte daleko (tým nechcem povedať, že netipujete - len nie tak aby ste mohli radiť).
mali by ste sa zamerať úplne na niečo iné. ved ta vaša aréna je akásik ludoprázdna a popravde ani sa nečudujem.







Odpověď s citací