Tak potvrzuji, že bonus 25GBP (30EUR) byl připsán i mě z ČR. Rozdíl oproti českému bonusu 20EUR je v tom, že bonus se vyplácí jen když sázka prohraje.Původně odeslal Bary
Tak potvrzuji, že bonus 25GBP (30EUR) byl připsán i mě z ČR. Rozdíl oproti českému bonusu 20EUR je v tom, že bonus se vyplácí jen když sázka prohraje.Původně odeslal Bary
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |