Díky pánové za vysvětlení. Já tohle vůbec nepoužívám. Když arb, tak klasický greening na betfair.com/redirect.aspx?pid=72908&bid=9054">Betfairu nebo na některým spread serveru ...
Myslel jsem si, že v tom bude nějaké spojení s jinými bookmakery (arbeři mě vůbec nenapadli). Jen jsem zaboha nemohl přijít na to, jaké. Ovšem tenhle model je v Evropě zřejmě k nepotřebě.
Já začínám být značně skromnější. Pro začátek by stačilo, kdyby nám udělali výtěžky z výher taxfree ...
Když to jde v Anglii ...







Odpověď s citací