Původně odeslal kiri
tak to teda nevim... ja sam sem chtel hrat pod 65,5 ... podle me to bude podobny jako v predeslejch + mozna jeste tyhle hromotluci s nervama budou davat o neco min...
Původně odeslal kiri
tak to teda nevim... ja sam sem chtel hrat pod 65,5 ... podle me to bude podobny jako v predeslejch + mozna jeste tyhle hromotluci s nervama budou davat o neco min...
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |