Tak super, že zaplatili, oni podle všeho platěj, jen to dýl trvá, ale ze zaplatili na MB je překvápko, jelikož to info že na MB jsou výběry pozastavený bylo z před pár dnů, nicméně tím líp.. A jinak ono se od začátku tvrdilo, že FTP to postihlo daleko víc než PS, jelikož měli daleko větší procento amíků než PS, ale jak říkáš, snad to i FTP ustojí, jen Absolut myslím neplatí nikomu nic, tam to vypadá na konečnou..








Odpověď s citací