Jestli že na PINN je nasázen takový objem peněz aby z kurzu 1,952 klesl na 1,82 a na dvojku je potom 2,14 a arbeři se na to vrhnou za 2,14 - tak to je pro PINNu jen dobře protože tím má jistej zisk, to je přesně to co chce. Samozřejmě kdyby arberů bylo více a objem na dvojku by úměrně ke kurzu převýšil hladinu rovnováhy - bude na dvojku klidně naopak 1,82 a na jedničku 2,14 a tak pořád dokola.
Pro každou sázkovku je myslím nejhorší když se sázi jen a pouze na jednu stranu , když je nějaká informace ( třeba o zranění a třeba i nepravdivá ) a všichni to hrnou do jedné strany a z kurzu 1,952 bude třeba 1,655 . To je potom pro PINN riziko do kterého musí jít a může tratir. Ovšem dlouhodobě tratit nebude, to je myslím všem jasné.