Citace Původně odeslal kiri
jenom se zeptam nebylo to nekdy v lednu?
ne, bylo to v dubnu.

Jedna věc je dostat se na účet a druhá vybílit ho ...i když nedělám si iluze, že by to byl pro někoho velkej oříšek....mnozí jistě pamatují, toho "machra" co dokázal vytvořit aplikaci která dokázala bankovní převody osekávat o desetníky a vydělal si tak 140 mega, ted tráví čas v Bohnicích, nechápu proč ?! Člověk s takovou hlavou...známej s ním seděl v jedný hospodě, chvástal se co vymyslel všem byl pro smích, nikdo mu nevěřil a za měsíc spadla klec
no vybilit BF neni tezke... staci nekde vypsat kurz 10:1 namisto 1.01 z tveho uctu, ze sveho si dat takovou poptavku a adios money