Presne tak.Mexiko vyslo,to je OK,ale ani nahodou jsem necekal,ze Nemci daji jen 2 goly a Francouzi dokonce jen jeden na Faerskych ostrovech.Tohle teda nevyslo ani nahodou.Kdo daval Under,tak to fakt dobre vychytal.
Presne tak.Mexiko vyslo,to je OK,ale ani nahodou jsem necekal,ze Nemci daji jen 2 goly a Francouzi dokonce jen jeden na Faerskych ostrovech.Tohle teda nevyslo ani nahodou.Kdo daval Under,tak to fakt dobre vychytal.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |