Ja jsem taky netrefil under nasi tentokrat asi hrali fotbal nedival jsem se, protoze Bwin zase vcera daval darky. S Haskem snad zacnem znova po letech hrat fotbal jestli to jeste jde po tom flakani na ktere si nasi borci pekne zvykli
Ja jsem taky netrefil under nasi tentokrat asi hrali fotbal nedival jsem se, protoze Bwin zase vcera daval darky. S Haskem snad zacnem znova po letech hrat fotbal jestli to jeste jde po tom flakani na ktere si nasi borci pekne zvykli
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |