zdar,koukám že jste smažili unavenýho davyděnka za 4 a ted nikdo nehraje tsongu za 5? tohle se mě osobně moc líbí,myslím že je to obligátních 50/50![]()
zdar,koukám že jste smažili unavenýho davyděnka za 4 a ted nikdo nehraje tsongu za 5? tohle se mě osobně moc líbí,myslím že je to obligátních 50/50![]()
Při live sázení musí jít všechno lehce a přichází výhra za výhrou.Pokud ne,buď je to špatný zápas,nebo to děláte blbě.V obou případech je lepší se jít projít,nebo při nejhorším hrát za drobné a čekat,až se příčina neúspěchu změní.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |