Fortuna uz bere znova "shit" aj na pobockach. Dnes mi bral LM za 5 000 (solo) a dvojtipy za 3 000 a potom (pri kombinovani tych istych tipov) len za 2 000. To uz su "srackovejsi' nez Sazka. Ta zobere obcas aj za viac nez 5 000. V sobotu (tento vikend) tam mali asi cloveka (pozicaneho - pre tych, co by nerozumeli: "zapujceneho") z Tipsportu (na ich "schvalovacom" oddeleni- u nich to je "kurzove"), ked brali na pobocke na hlavne ligy (Premier, Bundesliga, atd.) za niekolko desiatok tisic...
. A hajzlici, zarobili, isiel som do mierneho minusu
![]()
Nechapem tu ich stupidnu politiku...Su posrati az za usami...![]()








Odpověď s citací