ja bych nerekl sympaticke ale ferove ... rekl to na rovinu to se ceni ale druha stranka veci je hrozna
ja bych nerekl sympaticke ale ferove ... rekl to na rovinu to se ceni ale druha stranka veci je hrozna
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |