presne tak, psal jsem to tu uz pred lety
specialne v EU, kde tak zatocili s Microsoftem
podle me jde jen o to, kdy se do toho nekdo pusti (ano, z racionalniho a fer pohledu strizliveho cloveka, at si delaji co chteji)
mimochodem by se dala jeste pridat klamava reklama - vydelavejte fotbalem a podobny sracky
jako reklama pro nejakej portal to taky neni k zahozeni, novinari po tom jdou jak slepice po flusu - co vy na to z oddsportalu a livesportu he?








Odpověď s citací