nevyzyvej dabla
proste nemam cas zajit do netkafe, i kdyz je vedle baraku - mam zde email od surfa, ma 48kb, je to .doc a ja nemam antivirak, protoze jsem snad leta neotviral zadnej .doc, vzhledem k pusobnosti nejakeho old_surfera na foru viry.cz si to nelajsnu