Já se na ten Leon koukám už pár měsíců, kvůli 40% depositu, ale už je asi pozdě teď dotoho nastupovat.
Já se na ten Leon koukám už pár měsíců, kvůli 40% depositu, ale už je asi pozdě teď dotoho nastupovat.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |