Koukal jsem na to, skoda no, mel jsem vsazeno na Garbin.

Vcera mi prislo, ze Garbin hrala uplne vyborne, dobihavala vsechno, sebevedoma, trefovala co chtela, do vseho sla tvrde, proste gut.

Penneta vcera v prvnim setu proti Arvai se nechala snad 3-4 krat brejknout a vyhrala podle me jen diky tomu, ze Arvai moc nebehala a nemela den.

Cekal jsem minimalne vyrovnany zapas, ale thats life.