Tak jsem to tam taky sel omrknout s PDAckem do hlediste (chvilku jsem se rozhlizel a zadny PDA, natoz notes jsem nezaznamenal-coz mi prislo podezrely)
No nic-vyndam PDA, ale jeste nez jsem si pripojil na net, tak se na me vrhnul poradatel, at to jako uklidim
Sedím, cucím na tenis...vedle mě cápek, co chvilka odklikává sázku za sázkou na svým Pda-čku. V půli druhýho setu přijde pořadatel, že prej je zakázáno používat mobily v hledišti, borec na něj čumí..po chvíli na něj vyhrkne něco jako " La comesta " řeknu si, kluku Španělská máš to marný, pořadatel přejde plynně z češtiny do angličtiny...chvíli se dohadují. Pda-čko končí v batohu, pořadatel je na odchodu, zajde za roh a domnělěj Španělák spustí " já se na to můžu vysrat" to se neudržím a výbuch smíchu jako .... dost
Týpek podcenil jazykovou vybavenost jednoho z pořadatelu a počítal s tím, že když na něj spustí různý řeči tak ho nechá bejt..nenechal
