Myslim ze Fedex by se musel zranit aby prohral, Rodick nemusi vyhrat ani na esa, podani mu jde stale hur a hur. Jedina jeho sance je dostat se do TB, kde ma letos fantastickou bilanci a moc jich neprohral.
Myslim ze Fedex by se musel zranit aby prohral, Rodick nemusi vyhrat ani na esa, podani mu jde stale hur a hur. Jedina jeho sance je dostat se do TB, kde ma letos fantastickou bilanci a moc jich neprohral.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |