Jo, dneska to tam napadaloSuper tipy. Díky za Wozniak! Tak velký dogy zas běžně nehraju... Jsem moc měkkej
Z vyšších kurzů mě ještě potěšil Navarro. Tak ať to padá i nadále.
Jo, dneska to tam napadaloSuper tipy. Díky za Wozniak! Tak velký dogy zas běžně nehraju... Jsem moc měkkej
Z vyšších kurzů mě ještě potěšil Navarro. Tak ať to padá i nadále.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |