Oncourt a Tenisnavigator jsou zahraniční softy ovšem podle mě nic moc soudě s demoverzí.Osobně používám kombinaci Trefík+Tennis win,ale dost dobře nechápu k čemu by si chtěl využít funkce který popisuješ.Kdyby to náhodou nějakej šílenec vyrobil tak ti zaručuju že by ses z toho zbláznil Ono tenis je individualní sport a nejde brát statisticky,k livku potřebuješ mít nakoukaný zápasy a znát hráče a vědět čeho jsou schopný,jaká hra jim sedí nesedí jak jsou odolní atd,spíš psychologie než data.Vzájemný zápasy bilance na površích, turnajích atd najdeš ve všech zmíněných softech.