SBT dava limit i vyhercum, pokud sazis na value
kiri, kdybych tu chtel mit bulvar, tak screeny podporuju, ale to neni zamerem
screeny vubec nejsou potreba u diskuzi o limitech (ktery jsou zadouci), proste bud mezi radky vidis, ze si mas s kym co rict, nebo ne
ano hole tipy jsou nesmysl, ale nevyvolavaji vasne, opakuju furt dokola, pokud e zde objevi, nikdo na ne nereaguje a zapadnou a tak je to ok, pokud tu nekdo zacne machrovat se sazkou nad 100kc, citim tlaky
takze kdo ma tlaky, muze exhibovat a zalozit si blog, asi jako ja
vic k tomu reknu tezko, o tiketech jsem psal zde a pevne doufam, ze ten thread nikdy neprekona navstevnost tveho dropu, k cemuz to ma naslapnuto![]()








Odpověď s citací