Díky za popis zápasu,neviděl jsem a uvažoval jsem ho dát proti Rogerovi kterej není vůbec v pohodě mám pocit, ale vynechám to teda.Djoko je v pohodě,myslím že všichni tihle velcí hráči sou féroví,vychází to asi i z toho že jsou férový sami k sobě jinak by se nedostali tam kde jsou.Největší krysa na okruhu je podle mě Daniel Koelerer ten je schopnej naprosto všeho,brečet na kurtu, 20 minut se hádat s rozhodčím,odcházet ze zápasu, plivat, nadávat simulovat zranění,jednou jsem ho dokonce viděl když prohrál zápas agresivně praštil do svoji holky alespon myslím že to byla ona když ho chtěla po zápase obejmout a jednou mám pocit že měl něco namalovanýho na noze nějakým fixem a když se nechal ošetřovat tak se tomu doktor strašně smál a on řval jak pi.. jak ho to bolí,pak není dlouho dlouho nikdo pak kupa hnoje a pak všichni ostatní,když použiju oblíbené rčení moji tchyně![]()







Odpověď s citací