však hej....ale vy ste profíci.....my chlapci z dediny (po česky ze vsi)....sa s vami nemôžeme porovnávať.....![]()
však hej....ale vy ste profíci.....my chlapci z dediny (po česky ze vsi)....sa s vami nemôžeme porovnávať.....![]()
Jsou chvíle v životě lidském, že by se z toho i hovado zbláznilo.
| Co se děje jinde - chcete sem taky RSS ? | |
| -_- |